ΕΠΑ.Λ. Αναβρύτων

Erasmus+

Το σχολείο μας προτείνει...

Σχολικό Ημερολόγιο

Φεβρουάριος 2023
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Δεκέμβριος,
2022
Δεκέμβριος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
28 29 30 1 Thursday, 1 Dec 2022 2 Friday, 2 Dec 2022 3 Saturday, 3 Dec 2022 4 Sunday, 4 Dec 2022
5 Monday, 5 Dec 2022 6 Tuesday, 6 Dec 2022 7 Wednesday, 7 Dec 2022 8 Thursday, 8 Dec 2022 9 Friday, 9 Dec 2022 10 Saturday, 10 Dec 2022 11 Sunday, 11 Dec 2022
12 Monday, 12 Dec 2022 13 Tuesday, 13 Dec 2022 14 Wednesday, 14 Dec 2022 15 Thursday, 15 Dec 2022 16 Friday, 16 Dec 2022 17 Saturday, 17 Dec 2022 18 Sunday, 18 Dec 2022
19 Monday, 19 Dec 2022 20 Tuesday, 20 Dec 2022 21 Wednesday, 21 Dec 2022 22 Thursday, 22 Dec 2022 23 Friday, 23 Dec 2022 24 Saturday, 24 Dec 2022 25 Sunday, 25 Dec 2022
26 Monday, 26 Dec 2022 27 Tuesday, 27 Dec 2022 28 Wednesday, 28 Dec 2022 29 Thursday, 29 Dec 2022 30 Friday, 30 Dec 2022 31 Saturday, 31 Dec 2022 1

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 32 guests και κανένα μέλος

Σύνδεση