ΕΠΑ.Λ. Αναβρύτων

Erasmus+

Το σχολείο μας προτείνει...

Σχολικό Ημερολόγιο

Ιούλιος 2024
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Σεπτέμβριος,
2023
Σεπτέμβριος 2023
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
28 29 30 31 1 Friday, 1 Sep 2023 2 Saturday, 2 Sep 2023 3 Sunday, 3 Sep 2023
4 Monday, 4 Sep 2023 5 Tuesday, 5 Sep 2023 6 Wednesday, 6 Sep 2023 7 Thursday, 7 Sep 2023 8 Friday, 8 Sep 2023 9 Saturday, 9 Sep 2023 10 Sunday, 10 Sep 2023
11 Monday, 11 Sep 2023 12 Tuesday, 12 Sep 2023 13 Wednesday, 13 Sep 2023 14 Thursday, 14 Sep 2023 15 Friday, 15 Sep 2023 16 Saturday, 16 Sep 2023 17 Sunday, 17 Sep 2023
18 Monday, 18 Sep 2023 19 Tuesday, 19 Sep 2023 20 Wednesday, 20 Sep 2023 21 Thursday, 21 Sep 2023 22 Friday, 22 Sep 2023 23 Saturday, 23 Sep 2023 24 Sunday, 24 Sep 2023
25 Monday, 25 Sep 2023 26 Tuesday, 26 Sep 2023 27 Wednesday, 27 Sep 2023 28 Thursday, 28 Sep 2023 29 Friday, 29 Sep 2023 30 Saturday, 30 Sep 2023 1

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 23 guests και κανένα μέλος

Σύνδεση